Měděný a mosazný program

Na český trh dodáváme měděné potrubí Wieland a tvarovky společnosti Conex Bänninger. Obě firmy zaručují vysokou kvalitu produktů a vy se na ně proto můžete bez obav spolehnout.

Měděné trubky

Měď je mnohem více než jen kov. Jde o nezbytnou součást každodenního života. Měděné trubky Wieland mají díky trubkovým geometriím, přizpůsobeným vzorům a optimálnímu materiálu širokou škálu uplatnění v oblasti tepelné techniky a jiných oborech. Nabízíme vám osvědčené řešení pro solární systémy, rozvody pitné i otopné vody, včetně podlahového výtápění. Každá dodávaná měděná trubka je vyrobena s péčí německým firmám vlastní.

Vybírat můžete z průměrů 6 – 108 mm v balení tyčí po 5 m. Výjimkou jsou pouze měkké trubky SUPERSAN, které dodáváme ve svitcích po 25 a 50 m.

Prohlédněte si informační materiály k velmi oblíbeným flexibilním trubkám Cuprotherm (pdf).

Tvarovky

Naše tvarovky použijete v domovních provozech i průmyslových aplikacích.V domech se nejvíce tvarovky hodí pro rozvody pitné vody, otopné systémy a rozvody plynu. Průmyslovým využitím jsou pak chladírenské a klimatizační systémy, instalace pro medicínské a technické plyny, včetně všeobecného strojírenství.

Typy tvarovek

>B< Press

Lisovací tvarovky z mědi a červeného bronzu pro rozvody pitné vody, topení, solární zařízení, rozvody dálkového tepla a stlačeného vzduchu. Tvarovky >B< Press Gas jsou schválené pro rozvody zemního a zkapalněného plynu.
Ke stažení:

Produktový list >B< Press


>B< Oyster

Přechodové spojky z červeného bronzu pro rozvody dešťové a pitné vody, topení a stlačenéh vzduchu bez příměsi oleje a v průmyslových aplikacích.
Ke stažení: Produktový list >B< Oyster

Push-Fit

Nástrčné tvarovky pro kovové trubky.
Ke stažení: Produktový list Push-Fit

Conex Compression

Tvarovky se směrným kroužkem pro univerzalní použití v oblasti sanity, topení, rozvodů plynu, oleje a stlačeného vzduchu. Obzvláště vhodné pro opravy a sanaci ve staré zástavbě.
Ke stažení: Produktový list Conex Compression


Montážní návody Conex Bänninger

EU
PROJEKTY EU
ČSTZB Steril Logo