Regulátor tlaku plynu

V případě zájmu o plynoměry ITRON kontaktujte:
Vlastimil BOREK
tel: 545 240 706, mobil: 777 650 845, email: v.borek@esl.cz

Regulátory tlaku plynu Actaris (dříve Rombach)

Regulátory tlaku plynu se používají na redukci tlaku plynu na požadovanou hodnotu. Pro návrh regulátoru jsou potřebné tyto technické parametry: maximální průtok, vstupní a výstupní tlak. Na základě těchto požadavků navrhneme požadovaný regulátor.

Firma ESL zajištuje standartně dodávku a servis dvoustupňových středotlakých (typ 133, 233) a vysokotlakých ( typ RR16 pojistný ventil) regulátorů Actaris (dříve Rombach).

 

Nízko a středotlaké regulátory plynu

Regulátory tlaku plynu Schlumbeger Rombach, typ 133 a 233 jsou určeny pro používání v domovních, obchodních a průmyslových aplikacích. Tyto regulátory pracují na bázi zatěžování pružiny a jsou vhodné pro všechny nekorozivní druhy plynů. Požadovaný výstupní tlak je možno snadno nastavit úpravou řídící proměnné, výměnou řídící pružiny.

Typ regulátoru
Technické
parametry
Typ 133
Typ 233

 

Vysokotlaké regulátory plynu

Tlakový regulátor RR 16 je určen pro rozvody plynu v distribučních, komerčních a průmyslových sítích.
Regulátor v provozu pracuje velmi tiše, protože stěny tělesa jsou dostatečně silné, navíc je ještě možno instalovat přídavný tlumič.

Tlakový regulátor RR 16 je určen pro rozvody plynu v distribučních, komerčních a průmyslových sítích.Regulátor v provozu pracuje velmi tiše, protože stěny tělesa jsou dostatečně silné, navíc je ještě možno instalovat přídavný tlumič.

Typ regulátoru
Technické
parametry
Typ RR16

 

EU
PROJEKTY EU
ČSTZB Steril Logo