facebook
e-shop

Naše služby

Poskytujeme komplexní služby od návrhů a realizace technických zařízení budov a MaR, až po výroby technologických prvků nebo prodeje a servisu specializovaných produktů.

E-shop

V našem E-shopu naleznete široký sortiment zboží zaměřený na technické a technologické zařízení budov, včetně produktů souvisejících s vedením vody, plynu, elektroinstalací a systémů měření a řízení.

O společnosti

Akciová společnost E S L, a.s. působí v oblasti technických a technologických zařízení budov od roku 1995. Naším heslem je dělat práci kvalitně a šetřit tak čas i peníze našich zákazníků. Každého z obchodních partnerů vnímáme jako jedinečnou osobnost a veškeré činnosti navrhujeme s ohledem na jeho individuální požadavky. Našim cílem je úspora energií a financí, jistota kvality odvedené práce a především vaše spokojenost.

Nabízíme vám montážní práce související s technickým zařízením budov, rozšířené o obor elektroinstalace a systémy měření a regulace. E S L, a.s. se stane vaším stabilním partnerem, na jehož služby se budete moci dlouhodobě spoléhat.

Číst dále

JSME PARTNEREM ZNAČEK:

Rothenberger Alfa Laval Carrier

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz