facebook
e-shop

Slavnostní otevření nového servisního centra

Ke konci roku 2021 jsme se rozšířili o další prostory. Slavnostně jsme přestřihli stuhu a pokřtili novou budovu v areálu naší firmy. Stavba má 2 podlaží a bude sloužit k více účelům.

Spodní podlaží slouží především jako skladové prostory. Tyto prostory mají 3 sekce, přičemž každá z těchto sekcí náleží jinému útvaru. Dvě z těchto sekcí jsou propojeny a vybaveny portálovým jeřábem s nosností až 3.200 kg. Veškeré regály jsou paletové s odpovídající nosností.

Horní patro nad skladovými prostory slouží jako servisní centrum nářadí ROTHENBERGER. Hlavní servisní místnost je vybavená vysokonapěťovým přívodem elektřiny, zabudovaným kompresorem, hydraulickým zvedacím vozíkem a dalšími speciálními dokovacími zařízeními ROTHENBERGER na měření jednotlivých strojů.

 

Servisní centrum ROTHENBERGER

Zázemí odpovídá požadavkům moderního servisního centra, kde dochází k opravám, revizím, kalibracím a aktualizaci softwaru jednotlivých zařízení.

Servisní centrum ROTHENBERGER - Hlavní pohled  Servisní centrum ROTHENBERGER - regály na náhradní díly  Servisní centrum ROTHENBERGER - regály na opravené nářadí

Sklad pro hotové výrobky

Tento sklad slouží k uložení hotových výrobků naší strojní výroby. Výrobky zde uložené čekají na expedici k zákazníkovi nebo jsou určeny k osobnímu odběru.

Sklad hotových výrobků - Pohled dovnitř  Sklad hotových výrobků - Manipulace s výrobky  Sklad hotových výrobků - rozsáhlá expedice souboru výrobků 

Sklad materiálu na výrobu výměníků (KIT)

KIT je předdefinovaný materiál pro rychlou a efektivní výrobu skládaných deskových výměníků. Prakticky lze říci, že máme skladem desítky těchto výměnínků uložených v KITu.

Sklad KITu - Bedny s materiálem  Sklad KITu - Uložený materiál  Sklad KITu - Vyrobené výrobky

 

Zpět

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz