facebook
e-shop

Měření a regulace

Ovládejte své technologie na dálku.

Porjektování systémů MaR Dodávky a montáž systémů MaR Vizualizace Servis MaR
Projektování Využití Jak pořídit Vizualizace Servis Kontakt

 

Měření a regulace (MaR)  je zjednodušeně řečeno řízení technologií (vytápění, chlazení, vzduchotechnika apod.) pomocí souboru čidel a dalších „chytrých“ prvků. Ty se schází v „mozku“ zařízení – řídicím systému, který celé zařízení ovládá podle zadaných pravidel. K řízení je možné přistupovat na místě nebo vzdáleně

Vzhledem k důrazu, který je kladen na úspory energií, se systémy měření a regulace stávají nezbytnou součástí všech technologických zařízení budov. Tyto systémy zajišťují především automatický a ekonomický provoz jednotlivých technologií.

Přínosy pořízení MaR

Ovládání systému – kdykoliv a odkudkoliv. Potřebujete jen internetové připojení a digitální zařízení (mobil, PC, notebook,…).
Rychlé řešení poruch – systém automatického hlášení poruch, např. SMSkou na váš mobil, může výrazně zkrátit reakční čas. V případě napojení systému na ESL, u nás "máte" technika, který se o „problém“ postará.
Podpora stávající obsluhy - pokud máte vlastního pracovníka pro obsluhu kotelny, poskytneme mu u drobných incidentů elektronickou konzultaci.
Podpora energetika společnosti – firemní energetici budou s naměřených a sesbíraných dat nadšení. Data dodáme online.
Ochrana dat – například jejich ukládáním do cloudového úložiště nebo zálohováním. 

Kde je možné automatizaci – měření a regulaci využít