facebook
e-shop

Servis systémů měření a regulace

Zajistíme vám bezproblémový provoz systémů TZB.

operativní servis preventivní servis revize technická podpora MaR kontakt servis MaR
Operativní
servis
Preventivní
servis
Revize Technická
podpora
Kontakt

 

 

Uvědomujeme si, že na spolehlivosti systémů měření a regulace závisí řada provozů. Provádíme servis řídicích systémů české značky AMiT.

AMiT automation

Vynaložené pořizovací náklady nejlépe ochráníte dlouhodobým (preventivním) servisem, který pomáhá zvýšit spolehlivost a efektivitu instalovaných technologií, kotelen a výměníkových stanic, dispečinků tepla nebo systémů měření a regulace výrobních linek. Naproti tomu, operativní servis zajišťuje rychlý a efektivní zásah, který zamezuje výrobním ztrátám vzniklým při akutním výpadku zařízení. 

Součástí našich služeb jsou i revize dálkové správy topných systémů a řízení technologických procesů. V případě jakýchkoliv problémů nebo otázek, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu.

  

Běžný operativní servis

Poskytujeme záruční i pozáruční servis systémů měření a regulace. Vyškolení a zkušení technici jsou schopni identifikovat problém nejen na zařízení měření a regulace, ale i na technologiích, jako je vzduchotechnika, topení, silnoproudé elektrorozvody, atd. Dlouholetá praxe a úzká spolupráce s realizačním oddělením jsou zárukou profesionálních servisních zásahů. Technici používají centralizovaná zabezpečená úložiště projektů, takže mají vždy i v terénu k dispozici poslední verze aplikačních programů a dokumentace. 


Preventivní servis

Pro zákazníky, kteří chtějí plánovat nákladové cash-flow a potřebují stoprocentní jistotu dostupnosti, nabízíme pravidelné předsezónní prohlídky. Profylaktická prohlídka může významně prodloužit životnost zařízení a zvýšit jeho účinnost. Díky předcházení závadám se zkracují či vylučují odstávky během sezóny a je možné lépe plánovat náklady na údržbu.

 

Konzultační a technická podpora

Měření a regulace tvoří v komplexu poměrně složitou problematiku, která je ovlivněna specialitami používaných technologií a navíc probíhá v tomto oboru velká inovace a častá obměna používaných komponentů. Naši technici vám poskytnou odborné konzultace a navrhnou optimální řešení daného problému s návazností na ovládané technologie. Kontaktujte nás.

 

Výchozí a periodické revize dálkové správy topných systémů

Po instalaci systému je celý systém překontrolován našimi revizními techniky. Účelem revize je kontrola shody instalace s projektovou dokumentací, montážními pokyny výrobců zařízení, platnými normami a předpisy. Na provedenou revizi zařízení je uživateli vydána výchozí revizní zpráva.

Po dobu životnosti systémů jsou prováděny pravidelné revize a prohlídky zařízení. 

 

Řízení technologických procesů

Prostřednictvím našeho produktu poskytujeme řízení a monitoring technologií. Vytváříme distribuované řízení jednotlivých technologií pod dohledem nadřazeného pracoviště. Nabízíme komplexní monitoring a měření elektrických i neelektrických veličin. Na základě požadavků nabídneme řídicí systém pro každý technologický proces.

 

Kontakt

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

Vojtěch Krsička

t: +420 774 314 646
e: v.krsicka@esl.cz

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Tiskařská 257/10,
108 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 774 650 896

E-mail: rothenberger@esl.cz