facebook
e-shop

Strojní a zámečnická výroba

 Převedeme vaše představy v reálný výrobek.

 

 

Zajistíme pro vás přesnou strojní CNC výrobu v prototypových až malých sériích včetně vytvoření 3D + 2D dokumentace. Výrobky naší dílny uplatníte v mnoha oborech, přes technické, jako je strojírenství, stavebnictví, topenářství, hutní průmysl nebo čistírny odpadních vod, až po potravinářský průmysl, zdravotnictví a farmacii a další. Zajistíme pro vás vše od prvotního návrhu a jeho vizualizaci přes konstrukční výkresy, výrobu až po kompletaci a instalaci v místě určení.

výkres rozdělovače sběrače sériová výroba ESL, výroba TZB zařízení

Tvorba dokumentace

Veškerou výrobu realizujeme podle dokumentace zákazníka nebo vlastníDokumentaci vytváříme v prostředí SOLIDWORKS. Zhmotníme vaše představy z náčrtů do 3D modelu a následně do regulérní 2D dokumentace splňující všechny požadavky elektronického zpracování dat i s následným využitím pro CAM a kooperační zpracování na CNC strojích.

 kreslení v solidworks montážní výkres

 Služby  

Realizujeme zakázkovou výrobu pro tuzemské a evropské odběratele. Provádíme nebo kooperačně zajistíme soustružení, frézování, vrtání, vyvrtávání, montáž, broušení na plocho i na kulato, broušení otvorů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování, povrchovou ochranu případně další požadavky.

Zámečnická výroba

Strojní vybavení dílny obsahující CNC ohraňovací lis, skružovací válce do síly plechu 6mm, konvenční obráběcí stroje a svařovací automaty umožňují výrobu široké škály výrobků od strojní výroby až po složité svařence a tlakové nádoby. Naše výrobní prostory jsou vybaveny portálovým jeřábem do hmotnosti 5 000 kg. To nám umožňuje výrobu hmotných a objemově náročných tlakových nádob a rozměrnější strojní výrobu.

 ukázka z naší výroby   automatický lis   automatický lis 

 Třískové obráběnítřískové obrábění

Naše strojní vybavení obsahuje jak konvenční frézky, vrtačky a brusky, tak i CNC soustružnický automat. Toto vybavení nám umožňuje provádět veškeré operace třískového obrábění pro kusovou i malosériovou výrobu. Mezioperační a výstupní kontrola je prováděna zkušenými a proškolenými pracovníky pomocí konvenčních měřidel vhodných pro daný sortiment. Zkušenost našich pracovníků je zárukou kvalitní výroby, což potvrzují i naši zahraniční zákazníci. Maximální velikost obrobků se pohybuje do 200 kg a maximální točný průměr 200 mm.

strojní zařízení

vybavení dílny, montážní stůl

Svařování 

Svařujeme metodami TIG, MIG  a plamenem na moderních svářečských automatech od firmy Fronius. Naši pracovníci vlastní příslušná oprávnění včetně státních zkoušek. Pro svařování složitějších dílů jsme vybaveni svařovacím stolem od firmy Demmeler včetně bohatého upínacího příslušenství. To nám umožňuje kusovou výrobu složitých svařovacích sestav, ale také malosériovou výrobu méně složitých svařenců.

 

Ve spolupráci s našimi partnery pro vás zajistíme 

- řezání vodním paprskem
- vyhotovení odlitků
- povrchové úpravy (lakování, zinkování, moření,…)
- a další.

 Jak postupujeme při výrobě 

1/ Setkáme se, řeknete nám svou představu, nebo předáte výkres (může probíhat e-mailem).
2/ Převedeme výkres do 3D modelu, který vám spolu s cenovou nabídkou pošleme ke schválení.
3/ Na základě podkladů zpracujeme výkresovou dokumentaci.
4/ Po schválení připravíme podklady pro výrobu, nebo zapracujeme úpravy dle domluvy.
5/ Vlastní výroba včetně kooperačních operací.
6/ Dokončovací práce na výrobku (tepelné zpracování, lakování, tryskání, zinkování, moření a další).
7/ Výstupní kontrola.
8/ Balení výrobku.
9/ Expedice, včetně požadované dokumentace. 

 Způsobilost pro přenos značení

V naší výrobní praxi máme nastavené standardy, které zajišťují i jednoznačnou identifikovatelnost materiálů od vstupu, až po expedici k zákazníkovi. Certifikační a inspekční společnost TÜV NORD Systems GmbH & Co.KG. u nás provedla přezkoušení způsobilosti k odbornému přenosu značení při dělení nebo opracování materiálů a polotovarů pro TZ, a na základě tohoto přezkoušení udělila Potvrzení o způsobilosti.


Kontakt >>>

Vedoucí výroby
Jan LNĚNÍČEK
e: j.lnenicek@esl.cz
t: +420 777 650 269

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Tiskařská 257/10,
108 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz