e-shop

Výroba technologických prvků

Ve výrobě se specializujeme především na kusové a malosériové, vysoce kvalitní (konvenční, 3osé a 5osé) kovoobráběcí práce. Zajišťujeme soustružení, frézování, broušení na plocho, broušení na kulato, broušení otvorů, horizontální vyvrtávání.

Navrhneme a vyrobíme pro vás na zakázku strojní, zámečnické, topenářské a další výrobky z nelegované a legované oceli, slitiny hliníků, mědi, mosazi a dalších materiálů.

 

 

Možnosti využití našich služeb a výrobků jsou široké. Uplatnění naleznou v mnoha oborech, přes technické, jako je strojírenství, stavebnictví, topenářství, hutní průmysl nebo čistírny odpadních vod, až po potravinářský průmysl, zdravotnictví a farmacii a další.

Ve spolupráci s našimi partnery pro vás zajistíme řezání vodním paprskem, vyhotovení odlitků, povrchové úpravy (lakování, zinkování, moření,…) a další.

Co pro vás můžeme udělat?

Zámečnická výroba

Strojní vybavení dílny obsahující CNC ohraňovací lis, skružovací válce do síly plechu 6 mm, konvenční obráběcí stroje a svařovací automaty umožnují výrobu široké škály výrobků od strojní výroby až po složité svařence a tlakové nádoby. Naše výrobní prostory jsou vybaveny portálovým jeřábem do hmotnosti 5 000 kg. To nám umožňuje výrobu hmotných a objemově náročných tlakových nádob a rozměrnější strojní výrobu. S výhodou využíváme také 3D upínací stůl DEMMELER dovybavený o jednotlivé prvky upínacího systému.

 

Třískové obrábění

Naše strojní vybavení obsahuje jak konvenční frézky, vrtačky a brusky, tak i CNC soustružnický automat. Toto vybavení nám umožňuje provádět veškeré operace třískového obrábění pro kusovou i malosériovou výrobu. Mezioperační a výstupní kontrola je prováděna zkušenými a proškolenými pracovníky pomocí konvenčních měřidel vhodných pro daný sortiment. Zkušenost našich pracovníků je zárukou kvalitní výroby, což potvrzují i naši zahraniční zákazníci. Maximální velikost obrobků se pohybuje do 200 kg a maximální točný průměr 200 mm.

 

Svařování

Pro svařování jsme vybaveni jak strojně , tak i personálně. Naši pracovníci vlastní příslušná oprávnění včetně státních zkoušek. Svařujeme metodami TIG, MIG  a plamenem na moderních svářečských automatech od firmy Fronius. Pro svařování složitějších dílů jsme vybaveni svařovacím stolem od firmy Demmeler včetně bohatého upínacího příslušenství. To nám umožňuje kusovou výrobu složitých svařovacích sestav, ale také malosériovou výrobu méně složitých svařenců.

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Tiskařská 257/10,
108 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 774 650 896

E-mail: rothenberger@esl.cz