Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Tarovky B-PUSH

 

Unikátní technologie

Tato unikátní technologie >B< Push umožňuje snadnou instalaci. Není zapotřebí žádné pájení, žádný plamen, žádné lisování. Použití této technologie je zcela bezpečné a instalaci zvládne každý. Perfektního spoje dosáhnete během několika vteřin. Efektivní využití u velkých montážích a projektů, servisních pracích i menších zakázek. Rychlostí a jednoduchostí se náklady na práci a čas výrazně sníží. >B< Push jsou univerzální tvarovky, vhodné pro použití s více typy trubek a na široké spektrum aplikací.

 

Montážní animace >B< Push

Kompatibilita trubek

Jedna tvarovka pro více trubek

>B< Push je univerzální tvarovka, kterou lze použít ke spoji s mnoha typy trubek (měď, PE-X, PB, uhlíková ocel), čímž se snižují náklady na zásobování. Je ideální pro použití v sanitárních situacích, kde je omezený prostor, nebo když nesmí být aplikace prováděna plamenem.

Měď | >B< Push armatury spojí měděné trubky vyrobeny v souladu s EN 1057. V případě R220, (žíhaná) trubka musí být znovu kalibrována v souladu s tolerancemi EN 1057.

PE-X | >B< Push-fitinky spojí PE-X trubky jsou vyráběny v souladu s BS 7291-3 nebo EN 15875 (s výjimkou třídy A-6.3).

PB | >B< Push armatury spojí PB trubice vyrobené v souladu s BS 7291-2 nebo EN 15876.

Uhlíková ocel | >B< Push armatury spojí trubky z uhlíkové oceli, které jsou vyráběny v souladu s normou EN 10305.

Výhody >B< Push

Jedna tvarovka, mnoho trubek

>B< Push je profesionální univerzální řešení pro spojování za studena, aplikovatelný na široký výběr trubek včetně mědi, PB, PE-X a uhlíkové oceli. Místo skladování mnoha různých tvarovek pro celou řadu aplikací, použití >B< Push přináší univerzální užití, které snižuje náklady na zásobování.

Rychlá a pohodlná instalace

>B< Push obnáší rychlou a pohodlnou instalaci, protože k vytvoření bezpečného spoje je zapotřebí jen pár sekund. Po připojení >B< Push zůstane pevný, ale není fixní, takže se dá snadno otočit, aby se vyrovnala měřidla a ventily.

Štíhlý tvar, vysoká odolnost

Patentovaná technologie pro své jedinečné vlastnosti. Štíhlý design >B< Push je ideální pro těsné prostory. Další benefitem je estetický vzhled, ideální pro odkryté potrubí.

Jednoduché a opakovaně použitelné

>B< Push je navržen s vysoce kvalitním O-kroužkem (EPDM), plastovou manžetou a drapy z nerezové oceli, jimiž je zajištěné vedení trubky do tělesa tvarovky. >B< Push nabízí ohromnou pevnost a trvanlivost. Je jednoduché jej instalovat a má profesionální demontážní nástroj umožňující instalovat tvarovku v případě potřeby znovu demontovat a použít. >B< Push armatury lze na konci životnosti recyklovat.

Elektrická kontinuita

Konstrukce >B< Push zajišťuje, že je zachována elektrická kontinuita v celém kovovém trubkovém spoji, takže není nutné zemní spojení. To samozřejmně neplatí pro spoj s plastovými trubkami.

Nízký obsah olova

>B< Push je vyroben z precizně opracované mosazi s nízkým obsahem olova a vysokou odolností proti korozi (DZR).

Aplikace

>B< Push armatury mohou být použity pro širokou škálu potrubních aplikací jako například pitná voda, TUV systémy, sanitární, vytápěcí a chladicí systémy.

Dostupnost

>B< Push armatury jsou dostupné ve velikostech 12, 15, 16, 18, 20, 22, 25 a 28 mm.

Teplotní rozsah

>B< Push armatury odpovídají normálním provozním parametrům kovové trubky: Pracovní teploty okolí - 95 °C v nízkých hodnotách, teplotní podmínky by měly být přijaty, aby se zabránilo zamrznutí izolace nebo aditiva v chladicích systémech.

Rozsah maximálního tlaku

16 bar při 30 °C a 6 bar při 95 °C.

Instalace na měděné trubky

Instalace na plastové trubky (PE-X a PB)

 

V nabídce je 13 produktů

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz