e-shop

Měření a regulace pro technická zařízení budov

Ovládejte technologie na dálku.

Primárním úkolem námi poskytovaných systémů měření a regulace je řízení vzduchotechniky, otopných a chladicích systémů. V dnešní době využívají moderní bytové i průmyslové budovy technologie na komplexní řízení a jejich správu.

 

Projektování systémů měření a regulace

Vzhledem k důrazu, který je kladen na úspory energií, se stávají nezbytnou součástí všech technologických zařízení budov systémy měření a regulace. Tyto systémy, které zajišťují především automatický a ekonomický provoz jednotlivých technologií, navrhujeme na základě dlouholetých zkušeností. Ty využíváme ve váš prospěch již v předprojektové fázi, kdy důkladně zjišťujeme vaše přání a potřeby a posuzujeme je s možnostmi vybraných technologií.

Dodáváme a navrhujeme:

 Projektová dokumentace pro systémy měření a regulace

 

Dodávky a montáž

Tým našich odborníků Vám zajistí komplexní dodávku celého systému měření a regulace. Řešení na klíč zahrnuje:

V průběhu řešení celého projektu dbáme na komunikaci s budoucími uživateli systému a technologie a přizpůsobujeme vývoj řídicího a dispečerského softwaru jeho požadavkům. Vývoj software probíhá v týmu zkušených programátorů, kteří patří mezi autorizované pracovníky s certifikací přímo od výrobce řídicích systémů. Při práci se opíráme o dlouholeté zkušenosti s řízením technických a technologických procesů v oboru vytápění, vzduchotechniky a klimatizace (VZT). Odborné znalosti jsme získali i z projektů zaměřených na tvorbu speciálních aplikací.

 

Vizualizace pro monitoring a dálkové ovládání technologie

Naši odborníci jsou připraveni vám vytvořit na míru vizualizaci vaší technologie pro vzdálené monitorování a řízení. Při vývoji dbáme na funkční a grafické standardy, aby uživatelské rozhraní bylo co možná nejpřehlednější, srozumitelné a snadno ovladatelné. Můžete využít klasického řešení na jedno dispečerské stanoviště případně variantně virtuálního dispečinku, který bude umístěn na našem, či případně vašem podnikovém serveru. K výhodám virtuálního dispečinku patří především přístup k technologii odkudkoliv z internetu. Archivovaná data jsou bezpečně uchována a zálohována na serveru a není potřeba zřizovat vyhrazené pracoviště s příslušnou výpočetní a komunikační infrastrukturou.

vizualizace systému měření a regulace

 

Servis, podpora a konzultační činnost

Naše činnost v oblasti měření a regulace nekončí dodávkou a předáním díla. Pomáháme Vám s provozem a mimořádnými událostmi i nadále. Naše servisní středisko zabezpečuje tuto činnost již řadu let ke spokojenosti uživatelů.

 V rámci servisních činností zajišťujeme:

Poskytujeme vám kompletní poradenství a konzultační činnosti v oblasti techniky energetického hospodářství jakými jsou zejména:

Vždy se snažíme využít našich zkušeností nabytých z předchozích realizací tak, aby námi poskytované informace Vám byly maximálně k užitku.

 

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Tiskařská 257/10,
108 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 774 650 896

E-mail: rothenberger@esl.cz