facebook
e-shop

Partneři

Partnerství a spolupráce jsou pro nás důležitou součástí života - osobního i profesního.
Jsou tím, co staví pevné základy a zároveň nás efektivně posouvá kupředu.

prodejní partneři odborní partneři školy spolupracujeme
Prodejní
partneři
Odborní
partneři
Odborné
školy
Spolupracujeme

Alfa Laval

Jádrem činností švédské společnosti Alfa Laval jsou tři základní technologie: přenos tepla, separace a doprava tekutin. Produkty Alfa Laval se prodávají v cca 100 zemích po celém světě a vynikají svou technologickou vyspělostí.

www.alfalaval.cz

 


ROTHENBERGER

ROTHENBERGER vyvíjí, výrábí nářadí, stroje a příslušenství pro použití v instalatérském, topenářském, vzduchotechnickém a chladícím odvětví již více než 70 let. Jako preferovaný partner profesionálů nabízí ROTHENBERGER kompletní řešení pro instalaci trubek a související servisní a údržbářské práce. S více než 6 000 produkty ROTHENBERGER, nabízíme světově nejkomplexnější řadu moderního, prémiového potrubního nářadí a strojů a také přírodních technologií.

www.rothenberger.com/cz-cz


Itron

Společnost Itron Inc. je vedoucí firmou v oblasti technologie energie a vodního průmyslu. Společnost Itron je vedoucím světovým dodavatelem inteligentního měření, sběru dat a obslužného softwaru. Bezmála 8 tisíc uživatelů spoléhá na technologii Itron, která jim poskytuje lepší možnost přenosu a použití energie a vody. Produkty Itron zahrnují měřiče elektřiny, plynu, vody a tepla, sběr dat a komunikační systémy, zahrnující AMR (Automatický odečet dat) a AMI (Pokročilý systém měření), řízení přenosu dat a komunikační software; stejně tak i řízení projektů, instalace a konzultační servis.

www.itron.cz

 


Holland Heater

Nizozemská společnost Holland Heater je naším hrdým dodavatelem v oblasti vytápění skleníků. Holland Heater je přední nizozemský výrobce a dodavatel ohřívačů na zemní plyn, propan, naftu a jiná paliva. Vlastní produkty dodává do celého světa. Kvalita jejich produktů snese ta nejvyšší kritéria a my jsme hrdým a jediným oficiálním distributorem v ČR.

https://www.hollandheater.nl/en

 


Česká společnost pro sterilizaci

Česká společnost pro sterilizaci, z.s. /CSS/ je společnost s ambicemi zajistit prostor pro výměnu informací a rovněž pro informování odborné i široké veřejnosti o vybraných aktivitách, především o oblast přípravy a sterilizace zdravotnických prostředků a s tím souvisejících činností, zvláště pak ve zdravotnických zařízeních. 

www.steril.cz


tzb info

Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov (zkratka TZB). Zabývá se přednostně stavebními obory souvisejícími s budovami a hospodařením s energiemi v budovách. Každodenně přináší aktuální informace o dění v těchto oborech. TZB-info obsahuje dlouhodobě budovanou základnu statických informací k jednotlivým vybraným tématům. Informace jsou určeny jak pro širokou veřejnost, tak i pro odborníky z řad projektantů, montážníků a odborných prodejců. 

www.tzb-info.cz


cadconsulting

cadconsulting je konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie a klientům pomáhájí s jejím zavedením již od roku 2009. Používáním BIM technologie si lépe porozumíte s ostatními partnery v různých fázích návrhu, výstavby i provozu stavby.

www.cadconsulting.cz


Střední škola polytechnická Brno, Jílová

Škola hraje klíčovou roli ve vzdělávání technických oborů v Jihomoravském kraji. Nabízejí maturitní a výuční obory: Dřevostavby, Mechanik, Technická zařízení budov, Elektromechanik, Instalatér, Malíř a lakýrník, Montér suchých staveb, Podlahář, Zedník, Truhlář, aj. Pro kvalitní výuku disponují moderním zázemí – laboratoře, dílny i techniku, učitelé jsou opravdoví odborníci z praxe.

www.jilova.cz


Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace (zkráceně SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská, p.o.) je nejstarší průmyslovou školou na Moravě. Nabízí kvalitní vzdělávací programy s maturitní zkouškou v technických a umělecko-výtvarných oborech: Strojírenství, Technické lyceum, Ekonomika a podnikání a Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů. Možnost pomaturitního studia na Vyšší odborné škole, která vhodně připraví na studium VŠ především technického směru nebo umožní lepší uplatnění v managementu velkých strojírenských firem.

https://www.sokolska.cz/


Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy

Škola hraje klíčovou roli ve vzdělávání technických oborů v Jihomoravském kraji. Z nabízených oborů je pro potřeby brněnského regionu nepostradatelná především výuka oborů zedník, zedník-obkladač, kominík, tesař, klempíř pro stavební výrobu, pokrývač a mechanik plynových zařízení. Obory tesař, klempíř pro stavební výrobu, pokrývač, mechanik plynových zařízení a kominík vyučuje škola jako jediná v Brně.

www.soubosonohy.cz

 


Fakulta informačních technologií Vysokého učení technického v Brně

Fakulta informačních technologií (FIT) je jedna z osmi fakult Vysokého učení technického v Brně. Vznikla rozdělením Fakulty elektrotechniky a informatiky (FEI) na FIT a Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) k 1. lednu 2002. Již v roce 1964 vznikla na Fakultě elektrotechnické Katedra samočinných počítačů. Z ní postupem času vznikl Ústav informatiky a výpočetní techniky, který byl v roce 2002 transformován na samostatnou Fakultu informačních technologií.

www.fit.vut.cz/.cs


BM Klima

BM Klima je přední česká společnost se sídlem v Brně, která od roku 1991 poskytuje služby v oblasti návrhu, prodeje, nasazování a údržby klimatizačních systémů, zdrojů chladu a tepelných čerpadel. 

www.bmklima.cz/cs


Flamco |meibes

Společnost MEIBES s.r.o. (Flamco-Meibes) je součástí nizozemské průmyslové skupiny Aalberts, části Hydronic Flow Control. Reprezentuje na českém a slovenském trhu značky Flamco, Meibes a Simplex. Nabídka společnosti Flamco-Meibes pokrývá široké spektrum inovativních systémů techniky zařízení budov od instalace u zdroje tepla přes jeho distribuci až po regulaci předávání. 

www.meibes.cz


VESKOM

Společnost Veskom, spol. s r. o. působí na českém, slovenském i zahraničním trhu. Své služby poskytuje v oblastech stlačený vzduch, chlazení, tepelná čerpadla, energetické poradenství i audit. Veskom je naším hrdým partnerem v oblasti chlazení.

www.veskom.cz


a další...

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz