facebook
e-shop

Servis systémů měření a regulace

Zajistíme vám bezproblémový provoz systémů TZB.

 

 

Uvědomujeme si, že na spolehlivosti systémů měření a regulace závisí řada provozů. Provádíme servis řídicích systémů české značky AMiT.

AMiT automation

Vynaložené pořizovací náklady nejlépe ochráníte dlouhodobým (preventivním) servisem, který pomáhá zvýšit spolehlivost a efektivitu instalovaných technologií, kotelen a výměníkových stanic, dispečinků tepla nebo systémů měření a regulace výrobních linek. Naproti tomu, operativní servis zajišťuje rychlý a efektivní zásah, který zamezuje výrobním ztrátám vzniklým při akutním výpadku zařízení. 

Součástí našich služeb jsou i revize dálkové správy topných systémů a řízení technologických procesů. V případě jakýchkoliv problémů nebo otázek, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu.

  

Běžný operativní servis

Poskytujeme záruční i pozáruční servis systémů měření a regulace. Vyškolení a zkušení technici jsou schopni identifikovat problém nejen na zařízení měření a regulace, ale i na technologiích, jako je vzduchotechnika, topení, silnoproudé elektrorozvody, atd. Dlouholetá praxe a úzká spolupráce s realizačním oddělením jsou zárukou profesionálních servisních zásahů. Technici používají centralizovaná zabezpečená úložiště projektů, takže mají vždy i v terénu k dispozici poslední verze aplikačních programů a dokumentace. 


Preventivní servis

Pro zákazníky, kteří chtějí plánovat nákladové cash-flow a potřebují stoprocentní jistotu dostupnosti, nabízíme pravidelné předsezónní prohlídky. Profylaktická prohlídka může významně prodloužit životnost zařízení a zvýšit jeho účinnost. Díky předcházení závadám se zkracují či vylučují odstávky během sezóny a je možné lépe plánovat náklady na údržbu.

 

Konzultační a technická podpora

Měření a regulace tvoří v komplexu poměrně složitou problematiku, která je ovlivněna specialitami používaných technologií a navíc probíhá v tomto oboru velká inovace a častá obměna používaných komponentů. Naši technici vám poskytnou odborné konzultace a navrhnou optimální řešení daného problému s návazností na ovládané technologie. Kontaktujte nás.

 

Výchozí a periodické revize dálkové správy topných systémů

Po instalaci systému je celý systém překontrolován našimi revizními techniky. Účelem revize je kontrola shody instalace s projektovou dokumentací, montážními pokyny výrobců zařízení, platnými normami a předpisy. Na provedenou revizi zařízení je uživateli vydána výchozí revizní zpráva.

Po dobu životnosti systémů jsou prováděny pravidelné revize a prohlídky zařízení. 

 

Řízení technologických procesů

Prostřednictvím našeho produktu poskytujeme řízení a monitoring technologií. Vytváříme distribuované řízení jednotlivých technologií pod dohledem nadřazeného pracoviště. Nabízíme komplexní monitoring a měření elektrických i neelektrických veličin. Na základě požadavků nabídneme řídicí systém pro každý technologický proces.

 

Kontakt

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

Ing. Jiří Šicner

t: +420 720 986 992
e: j.sicner@esl.cz

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz