Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Plynové ohřívače

Plynové ohřívače na zemní plyn jsou v tuzemských podmínkách nejoblíbenější variantou průmyslových ohřívačů, protože zemní plyn je v ČR dostupným a efektivním palivem pro vytápění skleníků. Všechny ohřívače na zemní plyn lze pořídit také ve variantě na propan.

Holland heatery na plyn se dělí na varianty s přímým a nepřímým spalováním:

Přímou variantou je ohřívač HHB, který spaliny vypouští společně s ohřátým vzduchem do vnitřních prostorů skleníku. Jedná se o ekonomicky nejvýhodnější ohřívač Holland heater a je vhodný tam, kde nám nevadí zvýšená hodnota CO2 v ovzduší. Vznik CO2 při užívání jednotky HHB lze snížit zapojením sací jednotky. Sací jednotka se fixuje na mřížku ze zadní strany hořáku (tam kde nasává vzduch) a ústí ven ze skleníku. Tím dochází k tomu, že je část vzduchu do ohřívače přiváděna zvenku jako čerstvá. Tím se do jisté míry eliminuje zanášení prostředí. Jako možnost odvodu spalin z objektu lze volit také ventilátor k odvodu CO2.

Nepřímá varinta zahrnuje ohřívače LCSA a ohřívače LTUTyto ohřívače jsou vhodné v podmínkách, kde nesmí vznikat žádné CO2. Tyto jednotky mají totiž uzavřenou komoru spalování plynu a ohřátý vzduch neobsahuje žádné spaliny. Systém odvodu spalin může být vyveden buď vertikálně komínem, nebo horizontálně přes zeď.

Kvalitní zařízení nizozemské výroby se pyšní vysokou spolehlivostí, vysokou odolností a neskutečně dlouhou výdrží.

V nabídce je 3 produkty

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz