Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Odvlhčovače

Odlvhčovače značky Carrier dokáží odstranit vodu z podlah a zdí. Zabraňují vzniku plísní a bakterií.

Je důležité vědět, že za své investice obdržíte špičkové zařízení, které v mnoha ohledech překoná běžné stroje. Výsledkem bude příjemné prostředí bez zápachu, spór a plísní. Už nebudete muset v zimě a po celý rok neustále větrat a starat se o zdraví své rodiny nebo stav vašeho majetku. Odvlhčovače disponují těmito vlastnostmi:

  • velmi tichý provoz
  • nízké provozní náklady
  • možnost napojení na domácí odpad a kanalizaci
  • kompaktní rozměry a nízká hmotnost
  • pohodlná rukojeť a kolečka pro snadnou manipulaci
  • dostatečně velký kontejner s ochranou proti přepadu
  • více režimů
  • funkce automatického restartu v případě výpadku napájení

Kromě prevence proti vlhkosti mohou být odvlhčovače také použity k vysušení zdi a podlahy po povodních a nehodách, po nátěrech a rekonstrukcích nebo k regulaci vlhkosti při vaření, koupání nebo sušení oděvů. Napomáhá při problémech s alergií, dýchacími potížemi, astmatem, zánětem kloubů a revmatismu, výskytu roztočů a všem potížím, které souvisejí se zvýšenou vlhkostí v domě.

Ideální vlhkost interiérového vzduchu se pohybuje mezi 40 až 55% relativní vlhkosti. Nadměrná vlhkost (nad 60%) v domácnostech ohrožuje zdraví a snižuje hodnotu stavby. Na stěnách se vytvářejí praskliny a skvrny, mění se barva omítky a nátěry se postupně odlupují. Čím nezdravěji vypadá prostředí, ve kterém se nacházíte, tím se zvětšuje nebezpečí rozmnožování plísní a zárodků mikroorganismů. Spóry plísní, které se uvolňují do ovzduší obytného prostoru, jsou následně vdechovány a projevují se přecitlivělostí, častějším výskytem zánětu spojivek, nosní sliznice a přínosných dutin, opakovanými infekcemi dýchacích cest. Především u dětí se objevuje dráždivý kašel, bolesti v krku, či dokonce astma. Při styku s plísní se však mohou objevit i kožní choroby, jako jsou ekzémy a nejrůznější vyrážky.

V nabídce je 1 produkt

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz