Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Carrier - klimatizační technika

Lídr v oblasti řešení topení, klimatizace a chlazení 

Společnost Carrier dodává globální řešení v široké škále aplikací v oblasti topení, klimatizace, chlazení a dalších zařízení. Vyhlášené hotely, mezinárodní letiště, historická muzea, nemocnice a přední průmyslové závody na celém světě se spoléhají na zařízení společnosti Carrier, která svým hostům a obyvatelům poskytují pohodlné, zdravé a produktivní prostředí.

Klimatizační jednotky Carrier zajišťují vytápění a chlazení v rozsahu od -15 do +46 ° C bez ztráty účinnosti. Jsou vybaveny mimořádně tichými invertorovými kompresory s 9 drážkami a 6 póly pracujícími při proměnných otáčkách a dosahujícími přesné regulace teploty, větších úspor energie (až 70 %) a výkonného odvlhčení.

Otáčky kompresoru se mění automaticky, podobně jako v případě tempomatu automobilu, takže zařízení nepracuje nepřetržitě na maximální výkon a spotřebovává energii jen podle potřeby. Vnitřní i venkovní ventilátory jsou také vybaveny stejnosměrnými motory, které dále zvyšují energetickou účinnost a úsporu financí!

Nízká hlučnost, přesná regulace teploty

Pro větší efektivitu a pohodlí jsou venkovní a vnitřní ventilátory řízeny elektronicky, takže dodávají požadovaný průtok vzduchu a současně trvale udržují požadovanou teplotu. Venkovní ventilátor řízený mikroprocesorem může pracovat v pěti různých rychlostních režimech. To umožní, že jednotka rychle dosáhne nastavené teploty, spotřeba energie a hlučnost při nízkých otáčkách jsou minimální a je udržována konstantní teplota. Vnitřní ventilátor může pracovat s dvanácti různými rychlostmi pro přesné řízení teploty, komfortní proudění vzduchu a tichý provoz.

V nabídce je 5 produktů

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz