Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Carrier - klimatizační technika

logo carrier

Společnost Carrier dodává globální řešení v širokém spektru vytápění, klimatizace, chlazení a dalších aplikací. Renomované hotely, mezinárodní letiště, historická muzea, hlavní nemocnice a přední průmyslová zařízení po celém světě se spoléhají na zařízení dopravců, která poskytují hostům, obyvatelům pohodlné, zdravé a produktivní prostředí.

Klimatizační jednotky typu Carrier zajišťují vytápění a chlazení v širokém rozsahu od -15 do +46 ° C bez ztráty účinnosti. Jsou vybaveny extrémně tichými 9-ti a 6-pólovými invertorovými kompresory pracujícími s proměnlivou rychlostí a dosahující přesného řízení teploty, větších úspor energie až 70% a silného odvlhčování. Rychlost kompresoru se mění automaticky, podobně jako tempomat automobilu, takže zařízení nepracuje nepřetržitě při maximálním výkonu a spotřebovává energii pouze podle potřeby. Vnitřní i venkovní ventilátory jsou také vybaveny stejnosměrnými motory, které dále zvyšují energetickou účinnost a šetří peníze!

Nízká hlučnost, přesná regulace teploty

Pro větší efektivitu a pohodlí jsou venkovní a vnitřní ventilátory elektronicky řízeny tak, aby poskytovaly požadovaný průtok vzduchu při zachování požadované teploty. Venkovní ventilátor řízený mikroprocesorem může pracovat v pěti různých rychlostních režimech. To umožní, aby jednotka rychle dosáhla nastavené teploty, spotřeba energie a hluk při nízkých otáčkách jsou minimální a udržuje se konstantní teplota. Vnitřní ventilátor může pracovat s dvanácti různými rychlostmi pro přesné řízení teploty, komfortní proudění vzduchu a tichý provoz.

V nabídce je 3 produkty

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Tiskařská 257/10,
108 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 774 650 896

E-mail: rothenberger@esl.cz