Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Deskové výměníky pájené mědí

Proč si vybrat rozebíratelný deskový výměník tepla Alfa Laval

Rozebíratelné deskové výměníky tepla Alfa Laval jsou navrženy tak, aby splňovaly ta nejnáročnější očekávání, pokud jde o energetickou účinnost, kompaktní rozměry a spolehlivý výkon.

Vysoká energetická účinnost

Díky inovativnímu designu desek poskytují lepší distribuci média po celém povrchu desky. To vede k vynikajícímu přenosu tepla a vysoké energetické účinnosti díky odstranění mrtvých zón a snížení rizika zanášení.

Kompaktní rozměry

Kompaktní konstrukce našich rozebíratelných deskových výměníků tepla usnadňuje jejich instalaci v malých prostorách. Výměníky jsou navrženy pro snadnou instalaci a rychlé uvedení do provozu.

Spolehlivý výkon

V závislosti na typu médií a parametrech tlaku a teploty jsou rozebíratelné deskové výměníky tepla Alfa Laval vyrobeny tak, aby splňovaly ta nejvyšší očekávání z hlediska výkonu a životnosti. Rozebíratelné deskové výměníky tepla jsou k dispozici také ve verzi s certi­fikací AHRI. Tato řada se nazývá AQ. Certifikace výkonu odpovídá normě AHRI 400 a je ověřena certifikačním programem deskových výměníků tepla kapalina‑kapalina (LLHE).

Snadná a bezpečná údržba

Naše těsnění a systém zarovnání desek umožňuje snadnou a efektivní údržbu s minimálními náklady. Rám je vybaven prvky, které podpírají jednotku a zajišťují její bezpečné rozebrání a složení během servisu.

 

V nabídce je 14 produktů

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz