facebook
e-shop

Showroom Alfa Laval v Brně

První unikátní výměník Alfa Laval ve střední Evropě je v Brně

Na konci ledna 2019 jsme zahájili (zkušební) provoz nového showroomu deskových výměníků Alfa Laval v Brně. Jako novinku jsme do něj získali první a jediný rozebíratelný výměník T10 ve střední Evropě.

Unikátní funkce výměníku T

Skládaný výměník T10 představuje nejpokročilejší technologii v oblasti deskových výměníků. Jednou z mnoha novinek, které zajišťují vyšší tepelný přenos a urychlují servisní úkony, je například nová konstrukce desek se vstupy a výstupy nekruhového tvaru OmegaPortTM.

 
Můžete se těšit

Naživo tak v showroomu uvidíte nejen rozebíratelné výměníky - T8 a T10, ale i zástupce řady pájených výměníků, celonerezových výměníků (patentovaná technologie spojování materiálů AlfaFusion) nebo různé typy desek a těsnění. Dozvíte se, jaké jsou další výhody řady T, jaké prvky má patentované i třeba to, jak dopadne deska výměníku bez pravidelné údržby.


Obrázek 2: Unikátní výměník T10


Obrázek 3: Výměník T8 a výhody skládaných výměníků řady T

Využití showroomu

Showroom lze využít např. pro prezentace technologií, výhod a novinek výměníků Alfa Laval obchodním partnerům, projektantům a dalším. Díky vybavenému zázemí slouží pro školení servisních partnerů Alfa Laval.


Obrázek 4: Showroom Alfa Laval v Brně

Přijměte pozvání

Napište nám na alfalaval@esl.cz nebo zavolejte na číslo +420 723 703 787 a domluvte si návštěvu showroomu. Těšíme se na vás v Brně.

 

Zpět

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz