Menu

Máte dotaz? +420 545 240 706

Měděné lisovací fitiny - chlazení

Tyto lisovací fitiny pro chlazení zahrnují inovativní lisovací systém >B< MaxiPro od společnosti Conex|Bänninger. Tento systém je speciálně navržen pro použití v chladicí a klimatizační technice a představuje revoluci v oblasti lisování. S více než 110 lety inovací a zkušeností je Conex|Bänninger globálním odborníkem na spojování potrubí a armatur.

Produkty v této kategorii nabízejí několik vlastností a výhod. Jednou z nich je bezpečný a rychlý spoj bez použití plamene, což eliminuje riziko požáru a nevyžaduje schvalování prací s otevřeným plamenem. Systém >B< MaxiPro je čistě mechanický spoj, který nevyžaduje proplachování ochranným plynem, což snižuje náklady a usnadňuje instalaci.

Tyto tvarovky zaručují kvalitní a trvale těsné spoje díky tříbodovému lisování a vysoce kvalitnímu utěsňovacímu O-kroužku HNBR. Vyrovnání potenciálů je také zajištěno, a spoje jsou elektricky vodivé.

Systém >B< MaxiPro je certifikován a homologován podle mezinárodních standardů. Miliony instalovaných fitinek a desetiletí zkušeností potvrzují jeho vhodnost a spolehlivost. Navíc je poskytována 5letá záruka a podpora zákaznického servisu.

Pro použití systému >B< MaxiPro se doporučuje použití ověřených lisovacích strojů a čelistí ROTHENBERGER, které jsou kompaktní a umožňují použití i v omezených prostorových podmínkách.

Lisovací tvarovky pro chlazení - Tříbodový systém upevnění    

Kompletní katalog

V nabídce je 8 produktů

máte zájem o naše služby? napište nám

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Brno

Dukelská třída 247/69
614 00 Brno

mapa

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz

Servisní centrum pro ROTHENBERGER Praha

Kyslíková 1984/4,
143 00 Praha

mapa

Servisní technik:
Marek Nejez

Telefon: 545 240 706

E-mail: rothenberger@esl.cz